3-Bedroom Apartment With Balcony- Krowoderska

  • 68 m²
  • 3 sypialni
  • 1 łazienka

Aby cieszyć się wakacjami w Krakowie, zatrzymaj się w 3-Bedroom Apartment With Balcony- Krowoderska Kraków o powierzchni 68 m², który znajduje się tylko 1 km od Domu Jana Matejki i około 25 min piechotą od Dawnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz. Ten apartament oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu.

Obiekt noclegowy oferuje balkon, pełnowymiarową kuchnię i w pełni wyposażoną kuchnię, a także nowoczesne udogodnienia, takie jak zmywarka. Apartament proponuje zmywarkę, oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience zapewniono suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Oprócz udogodnień z wyżywieniem we własnym zakresie, takich jak pełnowymiarowa kuchnia, 3-Bedroom Apartment With Balcony- Krowoderska oferuje również jadalnię.

Apartament leży w dzielnicy Centrum oraz zapewnia dostęp do Parafii św. Szczepana w Krakowie, który leży w odległości 5 min spacerem. Lokalizacja w jedynie 550 metrach od Kwatery Gestapo. 1-pokojowy 3-Bedroom Apartment With Balcony- Krowoderska jest umiejscowiony 2 km od Zamku Królewskiego na Wawelu. Przystanek autobusowy Radio Krakow 01 jest w około 200 m.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near 3-Bedroom Apartment With Balcony- Krowoderska Kraków
Glamorous And Brand New 2 Bedroom
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Glamorous And Brand New 2 Bedroom

48 m od nieruchomości
USD 127 USD 114
za noc
Beautiful Apartment In The Center With An Underground Garage
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Beautiful Apartment In The Center With An Underground Garage

119 m od nieruchomości
Old Town White Apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Old Town White Apartment

8.0
Bardzo dobry 7 opinii
124 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko im. Jana Pawła II Kraków-Balice
    16 km

    Stacje kolejowe

    Kraków Main Station
    1,1 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Ogrzewanie
    • Meble ogrodowe
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy 3-Bedroom Apartment With Balcony- Krowoderska akceptuje zwierzęta?
      Niestety 3-Bedroom Apartment With Balcony- Krowoderska nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w 3-Bedroom Apartment With Balcony- Krowoderska jest kuchnia?
      W 3-Bedroom Apartment With Balcony- Krowoderska goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z lodówką, przyborami kuchennymi i szklanymi naczyniami.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko im. Jana Pawła II Kraków-Balice
    16 km

    Stacje kolejowe

    Kraków Main Station
    1,1 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    3-Bedroom Apartment With Balcony- Krowoderska Kraków
    100% zweryfikowane opinie gości

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij